Dolnośląska pogoda
Dolnośląska pogoda

Współpraca

Pogoda dla najmłodszych

Będą to spotkania w przedszkolach i szkołach. Kierowane są one do grup dzieci w wieku 4-6 oraz 7-10 lat. W trakcie prezentacji naszej autorskiej animacji dzieci będą mogły się dowiedzieć:
➡Jak powstają chmury?
➡Jak powstaje deszcz, grad i śnieg?
➡Dlaczego wieje wiatr?
➡Jak powstają pioruny?
➡O trąbach powietrznych i innych silnych wiatrach
Oprócz animacji, opowiemy dzieciom o naszej pasji. O tym jak bezpiecznie przeczekać burzę i jak rozpoznać, kiedy burza nadchodzi. Planujemy również doświadczenia, w trakcie których dzieci same będą mogły zobaczyć w uproszczeniu proces powstawania zjawisk meteorologicznych takich jak deszcz, chmura, trąba powietrzna. Wszystkie doświadczenia oczywiście nie wiążą się żadnym niebezpieczeństwem oraz są ściśle konsultowane z opiekunami grup. Mnóstwo zabawy i edukacji dla najmłodszych. Realizujemy się w swojej pasji i edukujemy najmłodszych.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 534 713 114  lub przez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”

Budujesz farmy fotowoltaiczne lub wiatrowe ? Być może Prowadzisz działalność w której warunki pogodowe odgrywają istotną rolę?

Zapewniamy dostarczanie prognoz dla fotowoltaniki, farm wiatrowych, firm budowlanych i rolnictwa. Nasze prognozy mają wysoki poziom sprawdzalności i na pewno pomogą Ci zaplanować prace swojego zespołu. Ile razy odwoływałeś zadania ze względu na deszcz, którego nikt nie przewidział lub wiatr, którego miało nie być? Od teraz dajemy Ci możliwość lepszego planowania najważniejszych prac dla Twojej firmy. Prognozy miesięczne, tygodniowe i godzinowe otrzymujesz w wybranej przez siebie formie (Faks, E-mail, Sms, Messenger, WhatsApp i inne). Dla stałych zleceń korzystne warunki współpracy.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się przez formularz w zakładce „Kontakt”.

 

Jelenia Góra°CLublin°C
Suwałki°CŚwinoujście°C
Zielona Góra°C Wrocław°C
Warszawa°C Zakopane°C